نحوه پذیرائی تشریفات لوکس گلدیس

29 بهمن, 1396

نحوه پذیرائی تشریفات لوکس گلدیس

چیدمان و تزیین میز شام سلف سرویس عروسی:

نحوه پذیرائی تشریفات لوکس گلدیس

میز شام عروسی می تواند توسط کارکنان خدمات عروسی چیده شود. میز شام عروسی باید دقیقا جایی قرار بگیرد که در معرض دید مهمانان باشد. این میز تنها یک شب در زندگی عروس و داماد چیده می شود.

بنابراین باید تمام تلاش خود را برای زیبایی آن به کارگرفت ، طراحی یک میز زیبا شامل نکات زیر می باشد..
عکس ها و تصاویر میز شام عروسی:

 

رومیزی بسیار زیبا:

ابتدا باید رومیزی زیبا انتخاب شود، رومیزی هایی که بر روی آن نگین کاری شده، جلوه بیشتری دارند. زرق و برق رومیزی می تواند زیبایی میز شام عروسی را دو چندان کند و میز باید در مقابل مهمانان قرار بگیرد.

گل آرایی:

در اجرای مجالس عروسی گل هایی که برای میز شام عروسی انتخاب می شوند باید اندازه متناسبی داشته باشند، گل هایی که ساقه کشیده تری دارند، زیباتر به نظر می رسند.

از جمله گل هایی که می توان برای میز شام مانند گل های فرزیا، گل داودی، سوسن، میموزیا، آنتوریوم قرمز و گل رز اشاره کرد.اگر دست گل عروس با گل آرایی میزمیهمان عروسی هماهنگ باشد بسیار زیباست.

شمع آرایی کامل وزیبا:

شمع ها در چهار طرف گل قرار می گیرند و بهتر است رنگ شمع ها با رنگ گل هماهنگ باشد.

لیوان وجام:

ممکن است برای چندین نوشیدنی چند لیوان گذاشته شود. تنها به دو لیوان شیک و مجلسی اکتفا کنید، که در سمت صندلی عروس و داماد قرار می گیرند.

دستمال سفره:

از دیگر کارهای مهم میز شام و مهمان عروسی دستمال سفره است که باید با زیبایی تمام تا شود و درون بشقاب ها قرار بگیرد. با استفاده از حلقه دستمال هم می توان دستمال سفره را زیباتر کرد.

قاشق، چنگال، بشقاب و پیش دستی:

قاشق و چنگال ها باید در کنار بشقاب ها و پیش دستیها قرار بگیرند و نحوه قرار گرفتن قاشق و چنگال و چاقوبسیار مهم است. در عین حال نباید قاشق کوچک دسری را فراموش کنید، بشقاب هایی که بر روی میز قرار می گیرند، باید برای غذا و سالاد جداگانه انتخاب شوند. برای سالاد پیش دستی های کوچکتر و برای غذا، بشقاب های بزرگ را بر روی میز قرار داد و… ..

تزیین میز شام سلف سرویس عروسی و :

نحوه پذیرائی تشریفات لوکس گلدیس

چیدمان میز سلف سرویس به دو صورت ساده و طبقاتی می باشد:
میز ساده مباشد. اگر میز بزرگ بود و یا امکانات چیده شده در آن کم بود بهترین نوع آن
مهمانی بزرگی همچون تولد و عروسی را تدارک می بینید بنابراین باید کیک و دسر های بیشتری را روی میز بچینید که برای چیدن آنها در صورتی که میز طبقاتی را انتخاب کنید شیک تر می باشد.

چیدمان میز شام سلف سرویس عروسی ومجالس:

اگر میز را در گوشه قرار دهید، در واقع مهمان ها را به سمت دیوار هدایت کرده اید. یعنی از یک قسمت باز به یک سمت بسته می روند بنابراین به هنگام بازگشت از سمت میز، تجمع و ازدحام بوجود خواهد آمد.

بنابراین میز را طوری قرار دهید که دو قسمت ابتدا و انتهای آن  به فضای باز ختم شوند..

میز شام عروس و داماد:

قبل از اینکه میز شام چیده شود، ابتدا باید رومیزی زیبا انتخاب شود. رومیزی هایی که نگین کاری شده اند،زیبایی بیشتری دارند، زرق و برق رومیزی می تواند زیبایی میز شام عروسی را بیشترکند.

استفاده از پاپیون در قسمت پایین رومیزی آن را زیباتر می کند، این میز تنها یک شب در زندگی عروس و داماد چیده می شود و بنابراین باید تمام توان خود را برای زیبایی آن به کارگرفت.

مطالب
درباره tashrifatluxgoldis

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهینه سازی وب سایتطراحی و بهینه سازی وب سایت با یارا مارکتینگ